youtube

Najlepsze kolory dla niemowląt Learning przedszkola zabawki dla dzieci Psi patrol PJ Maski, Teach Toddler drewniane zabawki

Najlepsze kolory dla niemowląt Learning przedszkola zabawki dla dzieci Psi patrol PJ Maski, Teach Toddler drewniane zabawkiColors Najlepsze Baby Learning przedszkolnym zabawek dla dzieci z Psi patrol PJ Maski, Popularnonaukowe Naucz Toddlers Naucz Niemowlęta kolorów, liczb, liczenie z zabawek drewnianych kulek:
Dziś są zabawy z zabawkami Przedszkole spotkaniu, drewnianym walenie młotkiem pojawiają się ławki dla małych dzieci, mamy 10 drewniany Psi patrol i pj maski kulki zabawki i uczymy się liczyć, nauka kolorów kolorów i uczenie się nazw wszystkich łapy patrolowe i maski pj znaków!
Pound i zwijane Towers to świetna zabawa, istnieje wiele sposobów, aby dowiedzieć się i grać w tej klasycznej tradycyjnych hands-on zabawką, która wraca do korzeni. Z Pound and Roll Tower, dzieci będą rozkoszować się uderzając jednego z patrolu trzy łapy, pj masek lub kolorowych kulek przez otwór, a następnie oglądanie i słuchanie to staczać się w dół rampy drewnianej wieży. Dziecko wielkości drewniany młotek jest łatwa do uchwycenia i sprawia, że ​​satysfakcjonujące hałasu, gdyż uderzy drewnianych bali. Ta drewniana zabawka buduje umiejętności rozwojowe i jest to klasyczna zabawka dla dzieci i dwóch starszych, i to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale zachęca również ważne umiejętności rozwojowe. The Pound and Roll Wieża ułatwia dopasowanie uczyć i umiejętności liczenia, rozwija zręczności, koordynacji i umiejętności motorycznych, a także zachęca koloru rozpoznawanie kolorów. Z maskami Psi patrol pj drewniane bale, dzieci uczą się o przyczynie i skutku jak funta młotkiem, a następnie oglądać piłki spadnie przez wieżę. Solidna konstrukcja zapewnia lata nauki i sztuki niezależnej. Używamy również drewniane Psi patrol masek pj kulki liczyć do 10.
Ta zabawka gra wideo jest dla niemowląt, małych dzieci, przedszkola, dzieci i dzieci, które chcą nauczyć się kształtów, barw, kolorów, liczb i nazw zabawek drewnianych. Te drewniane zabawki są idealne dla małych dzieci, aby dowiedzieć się o kolorach, kształtach, fakturach i doskonale nadaje się do rozwijania ręka-oko koordynacji, zdolności motoryczne i pamięć. Te filmy zabawką są również przydatne dla każdego, kto chce nauczyć się języka angielskiego jako drugiego języka (ESL). Stay tuned dla

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s