youtube

Zabawka lokomotywa Pociągi turę pytań! Zabawki! Filmy edukacyjne dla dzieci uczą się prostym językiem

Zabawka lokomotywa Pociągi turę pytań! Zabawki! Filmy edukacyjne dla dzieci uczą się prostym językiemCzy masz ulubionego Toy? Czy to mobile gaming iPad lub Android App? Ale czy wiesz, wszystkie te zabawki? Przyjdź i nauczyć ich nazwy z pytaniem Lokomotywa pociągu! Interaktywne wideo edukacyjne dla dzieci!

Bardziej ekscytujące i edukacyjne 3d Kreskówki i animacje, gry interaktywne, budowa maszyn, Puzzle & Aplikacje mobilne dla dzieci oraz śmieszne zabawki Dema i oryginalnej muzyki i piosenek! Wszystko dla dzieci i małych dzieci pod adresem:→ (po rosyjsku)

→ Listy odtwarzania – oglądać więcej – Listy odtwarzania – oglądać więcej – Listy odtwarzania ←

➤ ROBOCAR POLI filmów:

➤ MASZYNY BUDOWLANE KIDS (duże samochody ciężarowe i pojazdy rysunki):
 

➤ 3D mieście z EXE koparki (Budowanie 3d city kształtach):

➤ Zabawa i nauka MASZYNY monster (puzzle i gry edukacyjne):

➤ MATHS muzyczne (skaleczeniu numery z zabawnymi utworów):

➤ DINOSAURS Adventures & Logiczne:
 

➤ SPORTS wyścigi samochodowe i futbol:
 

➤ BUILD & Play gra logiczna Apps:

➤ MASZYNY BUDOWLANE KIDS – Big samochodów ciężarowych i pojazdów:
 

➤ Monster Trucks:
 

JAKIE SĄ NA EDUKACYJNE FILMY Ploop kanał?
Dziecko lub ulubionego dzieci malucha w zabawki i samochody i postaci z kreskówek nauki liczenia liczby Plus mamy 3d jajka czekoladowe filmy z strażackie, pociągi, zabawka budowy maszyn Pojazdy i zagadek.
można nauczyć się kształtów 3D, Dowiedz się numery, nauczyć się liczyć, Budowanie ciężarowe, zobacz gry Minecraft, istnieje Kreskówki edukacyjne dla dzieci o samochodach, zabawki, owoce, warzywa, kwiaty, Masha & Bear, & Cartoons barwiące. Istnieją opinie i dema gier mobilnych i iPad & iPhone Apps dla dzieci.
Mamy też zabawkami filmy przeglądu z Kolekcji zabawki i pojazdów budowlanych zmotoryzowanych Pixar, zabawki Lego, zabawki Bburago Idź przekładnie zabawki, zabawki, zabawki Brio Alice plus Kolejki elektryczne i kolei!
Można oglądać Robocar Poli ratunkowe Pojazdy i puzzle i gry z Kinder Niespodzianka Jaja!
Mamy muzykę! Istnieje rymowanki, piosenki i muzyka o ABC, alfabet Piosenki ABC Dinosaur Adventures.строить и узнать головоломка приложение экскаватор.

Z zasobów edukacyjnych, takich jak origami, Lego, Meccano Build & Play, Gears! WEDGiTS, Geomag (Laser kołki lub Citiblocs), umiejętności i zrozumienie rozwiązywania problemów ze sterowaniem silnika dzieci rozwijają się i wyzwał za pomocą fizyki, logiki i strategii. Używając cegiełki do budowy struktur i zestawy zabawek, początkujący inżynierowie, architekci i projektanci mogą budować wieże, mosty i miast. Przestrzenne, logiczne i matematyczne umiejętności praktyczne sposobem, aby zachęcić dziecko do odkrywania kształtów klocków. Używamy budowy systemów budowlanych blok geometryczne kształty 2D i 3D, jak ośmiościanów. Dzieci mogą zobaczyć, jak zbudować balonów na ogrzane powietrze, jeepy, ATV, 4WD pojazdów z iPad gier mobilnych aplikacji. Dzieci mogą obejrzeć i dowiedzieć się, jak zbudować z Ploop Channel angielskim, edukacyjnych 3D filmy i bajki na temat maszyn i konstrukcji z silnikami Fire, budowa maszyn Pojazdy i Interaktywny zagadki!
+++++++++++++++++++++++++++++++

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s