Uncategorized

inteligentne liczby

Scalanie tradycyjnych jak i cyfrowych gier z inteligentnymi liczb, zestaw 10 drewnianych cyfry (0-9), które dzieci mogą bawić się na tabletki przez trzy darmowych aplikacji. Apps-10 Fingers, do 100, a mniej lub więcej, są dostępne w Apple App Store i Google Play Store. Aby otworzyć aplikację, należy umieścić numer na ekranie i rozpocząć odtwarzanie. Gra z aplikacji nie wymaga Wi-Fi lub Bluetooth, a numery są zaprojektowane tak, aby być delikatny na ekranie tabletu.
10 Fingers jest pomoc dzieciom zaznajomić się z liczb i dodawania. Dzieci mogą odkrywać poprzez umieszczenie numeru na ekranie, a widząc, co się dzieje. Na przykład, jeśli umieścisz „3” na ekranie pojawią się trzy ślimaki. Mogą również dotknąć ekranu palcami. Innym sposobem pyta dzieci do rozwiązywania prostych równań Ponadto, poprzez umieszczenie prawidłowy numer na ekranie.
Do 100 pozwala dzieciom odkrywać wszystkie liczby od 0 do 100. Mogą one zostać poproszony, aby znaleźć to, co będzie dalej, a liczba rozpoznaje formy pisemnej numeru zamiast tylko jego wartość. Dostają też liczyć dwa zestawy kolorowych kół określić właściwy numer.
I mniej więcej w tym wszystkim chodzi dodawania i odejmowania. Istnieją trzy poziomy trudności pozwalają dzieciom odkrywać na własną rękę, a potem rozwiązywać równania znając numery są sumowane lub odejmowane, a także znając tylko jedną liczbę i sumę lub różnicę dowiedzieć się, co brakujący numer jest.
Czy to jest przyjemne?
Dla rodziców, którzy chcą interaktywny sposób uczyć ich dziecko podstawowych umiejętności matematycznych, inteligentne Numbers jest zabawne i praktyczne sposobem, aby to zrobić. Każda aplikacja przeniesie dzieci do innego poziomu umiejętności matematycznych, co oznacza, że jest to zabawka, która będzie rosnąć wraz z dzieckiem z przedszkola do około pierwszego lub drugiego stopnia. Więc masz zamiar uzyskać wiele stosowania na drewniane liczb. Aplikacje są bardzo zaangażowani z cute znaków, dźwięków, muzyki i brytyjskich głosów, ale nie zawsze były bardzo intuicyjny i czasem mieliśmy problemy z dostaniem się na aplikacje, głównie z aplikacji 10 palcami, aby przeczytać nasze numery. Ale to nic, że trochę zaangażowanie rodziców nie da się rozwiązać, a nie sądzę, że będzie zniechęcać młode dzieci od chęci bawić się z aplikacjami, ponieważ większość sztuce chodzi tylko o poszukiwanie i wprowadzanie numerów na ekranie, aby zobaczyć, co dzieje się.
Kto Jest Dla
Inteligentne Liczby jest dla dzieci w wieku 3 i wyżej, ale każda aplikacja jest przeznaczona dla innej grupy wiekowej. 10 Finger jest od wieków 3-6. Do 100 jest dla wieku 4-7. Mniej lub bardziej jest dla wieku 6-8.
Co mieć świadomość
Trzy darmowe aplikacje iOS i Android są kompatybilne ze wszystkimi iPadów wyjątkiem iPada 1, a najbardziej Samsung Nexus i tabletek.
Jeśli nie masz Smart numery zabawkę, trzeba dokonać zakupu w aplikacji, zanim będzie można odblokować aplikację.
Podobny produkt o nazwie Inteligentne Letters jest również dostępne i sprzedawane oddzielnie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s